AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI

TR EN
arama..
reklam
ÜYE GİRİŞİ
FİRMA REHBERİ
Firmanızı
EKLEYİN
reklam
reklam
reklam
reklam
HABER ARŞİVİ
TÜRKİYE - İSKOÇYA TSO BAŞKANI NALCIDAN ODAMIZA ZİYARET
31.07.2017 Pazartesi
Türk-İskoç Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sıtkı Nalcı, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Çiftci’yi ziyaret etti.

Türkiye-İskoçya TSO Başkanı Sıtkı Nalcı, 35 yıl önce İskoçya'ya gittiğini belirterek orada yaptığı çalışmalar ve Oda faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Siyasetle de iç içe olduğunu belirten Başkan Nalcı, Akşehir'in tanıtılması için yapılabilecekleri anlattı.

AKTSO hizmet binasında gerçekleşen ziyarette Türkiye - İskoçya arasındaki ticari ve ekonomik ilişkiler üzerine görüşmelerde bulunuldu. Akşehir TSO Başkanı Erdal Çiftci ziyaretten dolayı oldukça memnun olduğunu ifade ederek Türkiye-İskoçya arasında ekonomik ilişkilerin artması için destek vermeye hazır olduklarını belirtti. Ayrıca Akşehirli hemşehrilerimizin dünyanın her tarafında başarılı çalışmalar yürütmesinin sevindirici olduğunu sözlerine ekledi.

Akşehir ve İskoçya arasında ticari ve tanıtım ilişkilerinin oluşması amacıyla yapılabilecek çalışmalar hakkında görüşlerinde dile getirildiği ziyaret sonunda AKTSO Başkanı Erdal Çiftci günün anısına 
Türkiye-İskoçya TSO Başkanı Sıtkı Nalcı'ya bir plaket takdim etti.
HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR
HABERE AİT VİDEO
DİĞER HABERLER
BAŞKAN 'DAN
AKŞEHİRTSO Başkanı
Ahmet Emin MAKASCI
MAİL BÜLTENİ
Anket
Yeni Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam