MISIR ÜRETİCİ KAYIT SİSTEMİ

AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI

TR EN RSS
reklam
ÜYE GİRİŞİ
FİRMA REHBERİ
Firmanızı
EKLEYİN
reklam
reklam
reklam
reklam
HABER ARŞİVİ
MISIR ÜRETİCİ KAYIT SİSTEMİ
18.09.2017 Pazartesi
İlgi: a)18.04.2017 tarihli ve 6455 sayılı yazımız, b)Ekonomi Bakanlığı’ndan alınan 08.09.2017 tarihli ve E.96124 sayılı yazı.

 
İlgi(a)’da kayıtlı yazımızda, Mısır Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın Mısır’a ihracat yapan ülke firmalarının Mısır İhracat ve İthalat Kontrol İdaresi bünyesinde oluşturulan bir kayıt sistemine kayıt olma zorunluluğu ile ilgili anılan sisteme başvuru işlemlerini tamamlamakla birlikte henüz kayıt yaptırmamış Odanız üyesi firmaların bilgileri talep edilmiş olup, Birliğimize ulaşan bilgiler Ekonomi Bakanlığı’nın değerlendirmesine sunulmuştur.

İlgi(b)’de kayıtlı yazıda, 2017 Eylül ayı sonunda Mısır tarafı Cenevre’de gayri resmi bir danışma toplantısı gerçekleştireceğini belirterek, halihazırda anılan sisteme başvurusunu tamamlamasına rağmen başvurusu onaylanmayan firmaların güncel durumları ile ilgili bilgi istemektedir.

Bu çerçevede, mevcut durumda başvuru işlemlerini tamamlamakla birlikte sisteme henüz kayıt yaptırmamış Odamız üyesi firmalara ilişkin güncel listenin Ekonomi Bakanlığına iletilmesini teminen, ekte sunulan formun doldurularak bilgi@aksehirtso.org.tr gönderilmesini rica ederiz.

Saygılarımızla.
 
EK: Sorun Tablosu(1 Sayfa)
 

 
HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR
HABERE AİT VİDEO
DİĞER HABERLER
BAŞKAN 'DAN
AKŞEHİRTSO Başkanı
Erdal Çiftci
MAİL BÜLTENİ
Anket
Yeni Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam