BAŞKAN MAKASCI, ULUSLARARASI EKONOMİK İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI TOPLANTISINA KATILDI
BAŞKAN MAKASCI, ULUSLARARASI EKONOMİK İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI TOPLANTISINA KATILDI
14/12/2018 Cuma

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Ticaret ve Sanayi Odası Uzman Komite ve 25. Yürütme Kurulu Toplantılarına katılmak üzere Özbekistan’ın başkenti Taşkent’e gitti.

Başkan Makascı; 12- 14 Aralık 2018 tarihlerinde Sanayi, Yatırım ve Kobilerin Teşviki Komitesi, Ticaretin Kolaylaştırılması Komitesi, Uluslararası Çalışma Örgütü İle Uluslararası Konferans, Turizm Komitesi, Tahkim Komitesi ve 25.Yürütme Kurulu Toplantılarına iştirak etti.
 
Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı, 12 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilen 12. Ulaştırma Komitesinde TOBB tarafından taşımacılar için TIR sözleşmesinde eğitim oturumları düzenlenmesi hususunda ilerleme brifingi verilmesi, EİT ülkeleri ulaştırma altyapısının geliştirilmesi durumunda, bölgede karayolu ve demiryolu taşımacılığının daha da geliştirilmesi gibi önemli konuların içerisinde bulunduğu 12. Ulaştırma Komitesi toplantısında başkanlık görevini yürüttü.
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Oda/Borsa Başkanları, TOBB heyeti, Özbekistan TSO Başkanı Adham Ikramov'a tarafından düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldiler.
DİĞER HABERLER
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.