TEKNOLOJİ YATIRIMCISI AKADEMİSİ KONYA DA !
TEKNOLOJİ YATIRIMCISI AKADEMİSİ KONYA DA !
09/04/2019 Salı

Mevlana Kalkınma Ajansı, Startupfon ve Kuveyt Türk işbirliğiyle T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Fatih Kacır’ın teşrifleriyle 18 Nisan 2019 Perşembe günü saat 13.00’da Ramada Plaza Hotel’de “Teknoloji Yatırımcısı Akademisi” düzenlenecektir.

Mevzuattaki tanımı ile “Bireysel Katılım Yatırımcıları” son yılların trend kavramlarından biridir. Melek Yatırımcılar (Business Angels) da denilen ve kısaca yüksek büyüme potansiyeline sahip iş fikri sahiplerine hem yatırım yapan, hem de tecrübelerini aktaran, iş bağlantılarını açarak girişimcinin daha da gelişmesine yardımcı olan yatırımcılardır.
 
Bu minvalde, Mevlana Kalkınma Ajansı, Startupfon ve Kuveyt Türk  işbirliğiyle   T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Fatih Kacır’ın teşrifleriyle 18 Nisan 2019 Perşembe günü saat 13.00’da Ramada Plaza Hotel’de “Teknoloji Yatırımcısı Akademisi” düzenlenecektir.
 
Teknoloji Yatırımcısı Akademisi; potansiyel melek yatırımcılara güncel bilgileri ulaştırma, yeni yatırım alanlarına ışık tutabilme ve yatırım kararlarının alınmasında dikkat edilmesi gereken unsurları aktarmayı hedeflemektedir.
 
Kayıt için tıklayınız. DİĞER HABERLER
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.