ÜYELERİMİZ TURABEXPO FUARINA KATILDI
ÜYELERİMİZ TURABEXPO FUARINA KATILDI
25/04/2019 Perşembe

6.Türk-Arap Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı üyelerimiz katılımıyla İstanbul’da kapılarını ziyaretçilerine açtı. Yurt içindeki sektör üreticilerini yurt dışı alım heyetleri ile bir araya getirip ticari bir platform oluşturmayı hedefleyen ve 24-26 Nisan tarihleri arasında açık kalacak olan organizasyon, sinerji yaratarak ihracat potansiyelinin açığa çıkarılmasında Türk firmalarına önemli katkı sağlıyor.

Efor Makina adına Onur Mırçık; fuarda çok sayıda potansiyel müşteriyle tanışma ve kendilerini tanıtma imkanı bulduklarını, fuar sırasında stantta tahin üretip ziyaretçilere ve katılımcılara dağıtarak en çok ilgi gören stantlar arasında yer aldıklarını belirtti.
 
 
Helsan Gıda yetkilisi Cafer Onur Keskin de Arap ülkelerine olan ihracatlarını geliştirme yolunda fuarlara katılmanın önemine değinerek, çok sayıda alıcıya ürünlerini tanıtma fırsatı bulmaktan memnun olduklarını dile getirdi.

 
 
 
Tutkun Kardeşler Tarım Makinaları adına fuara katılan Dış Ticaret Uzmanı Ali Buğra ise; “Burada ki etkinliğimizin, ticaretimizde ve karşılıklı yatırım ilişkilerimizde önemli sonuçlar doğuracağını düşünüyorum. Fuar sayesinde ihracat hacmimizi genişleteceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 
DİĞER HABERLER
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.