ULAŞTIRMA ELEKTRONİK TAKİP VE DENETİM SİSTEMİ (U-ETDS) BÖLGESEL SEMİNERLERİ(ONLINE)
ULAŞTIRMA ELEKTRONİK TAKİP VE DENETİM SİSTEMİ (U-ETDS) BÖLGESEL SEMİNERLERİ(ONLINE)
31/08/2021 Salı

Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemine Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği himayesi ile Odamız ev sahipliğinde 01.09.2021 Çarşamba günü saat 14:00’de online toplantı yapılacaktır. Tüm üyelere katılım ücretsizdir.

Değerli Üyemiz,

Karayolu Taşıma Yönetmeliği çerçevesinde adlarına C2, C3, K1, K3, L1, L2, N1, N2, R1, R2, M1, M2, P1, P2, T1 ve/veya T2 yetki belgesi düzenlenmiş firmaların, faaliyetlerine ilişkin bilgilerini Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemine (U-ETDS), elektronik olarak eklemeleri/iletmeleri zorunlulukları kapsamında Birliğimiz üyesi gerçek ve tüzel kişilerin bilgilendirilmesi amacıyla Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği himayesi ile  Odamız ev sahipliğinde bölgesel elektronik toplantı düzenlenecektir.

Planlanan toplantı webinar şeklinde gerçekleştirilecek olup, katılımcılar soruları ile görüş ve önerilerini hem sistem üzerinden mesaj yazmak suretiyle iletebilecek, hem de sistem üzerinden söz isteyip sözlü olarak iletebileceklerdir.

Siz değerli üyelerimizi 01.09.2021 Çarşamba günü saat 14:00’de yapılacak olan toplantıya katılımını bekler, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,
 
Seminere katılım adresi:
https://tobb-org.zoom.us/j/95925993681?pwd=bythYzIrTU5jUk90RkpIYU5KdmpZUT09

Passcode: 950922

Toplantı Broşürü: Ulaştırma Elektronik Takip Ve Denetim Sistemi (U-ETDS)

  

 
DİĞER HABERLER
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.