AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİNDE ÖĞRENCİLERE EĞİTİM YARDIMI
![AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİNDE ÖĞRENCİLERE EĞİTİM YARDIMI](uploaded/750x750/202109110839581610178286.jpg)
11/09/2021 Cumartesi
Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası; Akşehir, Tuzlukçu, Yunak ve Çeltilk ilçelerinde eğitim ve öğretim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve kırtasiye yardımında bulundu.
Pandemi sonrası yüz yüze eğitimin başlamasıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından Odamıza gönderilen 50 Bin TL tutarındaki eğitim yardımına ilave olarak bu eğitim döneminde öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlamak amacıyla Akşehir Ticaret ve Sanayi Odamız tarafından 125 Bin TL ek kaynak ayrılmıştır.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilerimize verilmek üzere toplam 175 Bin TL tutarındaki eğitim yardımı Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ender Kalkan, Mustafa Yaşar Özden, Meclis Başkanı Abdurrahman Ağaçlı ve Genel Sekreter Filiz Tuna’nın katılımındaki heyet ile birlikte Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Barbaros Topaloğlu ve Şube Müdürü İbrahim Gülcü’ye teslim edilmiştir.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve kırtasiye gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere, hazırlanan paketler ilgili okul müdürlerine verilecektir.
Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Barbaros Topaloğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Akşehir Ticaret ve Sanayi Odasının eğitime sağladıkları katkılar dolayısıyla teşekkür ederek yeni eğitim yılının ülkemize ve ilçemize hayırlı olması temennisinde bulundu.
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Kalkan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) ve Odamızın her zaman eğitim öğretim faaliyetlerine önem verdiğini ve eğitim camiasının yanında olduğunu belirtti. 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temennisiyle tüm öğrencilerimize eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilerimize verilmek üzere toplam 175 Bin TL tutarındaki eğitim yardımı Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ender Kalkan, Mustafa Yaşar Özden, Meclis Başkanı Abdurrahman Ağaçlı ve Genel Sekreter Filiz Tuna’nın katılımındaki heyet ile birlikte Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Barbaros Topaloğlu ve Şube Müdürü İbrahim Gülcü’ye teslim edilmiştir.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve kırtasiye gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere, hazırlanan paketler ilgili okul müdürlerine verilecektir.
Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Barbaros Topaloğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Akşehir Ticaret ve Sanayi Odasının eğitime sağladıkları katkılar dolayısıyla teşekkür ederek yeni eğitim yılının ülkemize ve ilçemize hayırlı olması temennisinde bulundu.
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Kalkan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) ve Odamızın her zaman eğitim öğretim faaliyetlerine önem verdiğini ve eğitim camiasının yanında olduğunu belirtti. 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temennisiyle tüm öğrencilerimize eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/WhatsApp Image 2021-09-10 at 15.41.36(1).jpeg)
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/YUNAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM.jpeg)
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/İLÇE MİLLİ EĞİTİM.jpeg)
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/TUZLUKÇU İLÇE MİLLİ EĞİTİM.jpeg)
DİĞER HABERLER
-
BAŞKAN KALKAN ; 15 TEMMUZ DESTANINI MİLLETİMİZ YÜREĞİYLE YAZDI
14/07/2024
-
MEVKA DESTEKLERİ - İHRACAT KOÇLUĞU
11/07/2024
-
SGK TEŞVİKLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ
10/07/2024
-
OSBÜK 22. OLAĞAN GENEL KURULUNA AKŞEHİR HEYETİ KATILIM SAĞLADI
29/06/2024
-
AKŞEHİR HEYETİNDEN ANKARA ZİYARETİ
29/06/2024
-
11. AKŞEHİR XC OPEN MESAFE YARIŞMASI SONA ERDİ
24/06/2024
-
AKTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ENDER KALKAN, KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI
15/06/2024
-
YILLIK AİDAT VE MUNZAM AİDAT HK.
13/06/2024
-
TİCARET BAKANLIĞI DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ (DYS)
12/06/2024
-
OKUMAYA ENGEL YOK PROJESİ AKŞEHİR’DE START VERDİ
12/06/2024
-
SERMAYE ARTIRIMINA İLİŞKİN YASAL DÜZENLEME HAKKINDA BİLGİLENDİRME
10/06/2024
-
TİCARET MÜŞAVİRLERİMİZLE ELEKTRONİK SOHBET TOPLANTILARI - GÜNEY KORE - 22.05.2024
21/05/2024
-
SERBEST TİCARET ANLAŞMALARI VE DIŞ TİCARETTE SAĞLADIĞI FIRSATLAR
21/05/2024
-
TİCARET MÜŞAVİRLERİMİZLE ELEKTRONİK SOHBET TOPLANTILARI - DTÖ NEZDİNDE TÜRKİYE DAİMİ TEMSİLCİLİĞİ - 24.05.2024
21/05/2024
-
19 MAYIS ATATÜRK Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
19/05/2024
-
AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI TOBB 80. GENEL KURUL TOPLANTISINA KATILDI
16/05/2024
-
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ AKŞEHİR İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ OSB ZİYARET ETTİ.
14/05/2024
-
AZERBAYCAN İŞ FIRSATLARI TOPLANTISI
14/05/2024
-
ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN
12/05/2024
-
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKAN YARDIMCISI ORUÇ BABA İNAN BÖLGEMİZDE BULUNAN OSB’LERDE İNCELEMELERDE BULUNDU.
08/05/2024