AKŞEHİR BİRLİK PLATFORMU İLE SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
![AKŞEHİR BİRLİK PLATFORMU İLE SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ](uploaded/750x750/20221220090452192804195.jpg)
20/12/2022 Salı
Platform adına açıklama yapan Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ender Kalkan;
Akşehir birlik platformu olarak Tek amacımız Akşehir’imizin ekonomik, sosyal, ve kültürel açıdan hak etiği yerlere getirmektir. Platform olarak siyaset üstü sadece Akşehir’imizin menfaatleri doğrultusunda hareket etmektir. Doğal güzellikleri, ekonomik gelişme, coğrafi konum ve sosyal yapısı ile İL olabilirliğine yakışan Akşehir’in bu durumunun tescil edilmesi gerekmektedir. Bize düşen görev 100 binin altında olan Akşehir nüfusunun 100 bine tamamlamak.
İlçemizde kısa sürede çok büyük bir sinerji oluşmuştur. Akşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğru ve Siyasi parti başkanlarımız da bu sinerjiye katkı da bulunmak için hazır olduklarını ifade etmişlerdir. Başkan Ender Kalkan hep birlikte 10 günlük süre içerisinde 100 bin nüfusu aşacağımıza inanıyorum.
Bu konuyla alakalı özveri ile katkı sunan Akşehir Belediyesine, Siyasi Partimizin siz değerli Başkanlarına sağladığınız katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Ortak paydamız Akşehir olmasından dolayı Resmi dairelerimizin kıymetli müdürleri, sivil toplum kuruluşları, Dernekler, Vakıflar, Odalar ve Borsalar, üniversitemizin yöneticileri, muhtarlarımız her türlü katkıyı sunmaktadırlar. Sağladıkları katkılardan dolayı birlik Platformu olarak teşekkürlerimizi sunarız.
İlçemizde kısa sürede çok büyük bir sinerji oluşmuştur. Akşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğru ve Siyasi parti başkanlarımız da bu sinerjiye katkı da bulunmak için hazır olduklarını ifade etmişlerdir. Başkan Ender Kalkan hep birlikte 10 günlük süre içerisinde 100 bin nüfusu aşacağımıza inanıyorum.
Bu konuyla alakalı özveri ile katkı sunan Akşehir Belediyesine, Siyasi Partimizin siz değerli Başkanlarına sağladığınız katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Ortak paydamız Akşehir olmasından dolayı Resmi dairelerimizin kıymetli müdürleri, sivil toplum kuruluşları, Dernekler, Vakıflar, Odalar ve Borsalar, üniversitemizin yöneticileri, muhtarlarımız her türlü katkıyı sunmaktadırlar. Sağladıkları katkılardan dolayı birlik Platformu olarak teşekkürlerimizi sunarız.
DİĞER HABERLER
-
AKŞEHİR CUMHURİYET MEYDANI’NDA 15 TEMMUZ’U ANDI
16/07/2024
-
BAŞKAN KALKAN ; 15 TEMMUZ DESTANINI MİLLETİMİZ YÜREĞİYLE YAZDI
14/07/2024
-
MEVKA DESTEKLERİ - İHRACAT KOÇLUĞU
11/07/2024
-
SGK TEŞVİKLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ
10/07/2024
-
OSBÜK 22. OLAĞAN GENEL KURULUNA AKŞEHİR HEYETİ KATILIM SAĞLADI
29/06/2024
-
AKŞEHİR HEYETİNDEN ANKARA ZİYARETİ
29/06/2024
-
11. AKŞEHİR XC OPEN MESAFE YARIŞMASI SONA ERDİ
24/06/2024
-
AKTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ENDER KALKAN, KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI
15/06/2024
-
YILLIK AİDAT VE MUNZAM AİDAT HK.
13/06/2024
-
TİCARET BAKANLIĞI DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ (DYS)
12/06/2024
-
OKUMAYA ENGEL YOK PROJESİ AKŞEHİR’DE START VERDİ
12/06/2024
-
SERMAYE ARTIRIMINA İLİŞKİN YASAL DÜZENLEME HAKKINDA BİLGİLENDİRME
10/06/2024
-
TİCARET MÜŞAVİRLERİMİZLE ELEKTRONİK SOHBET TOPLANTILARI - GÜNEY KORE - 22.05.2024
21/05/2024
-
SERBEST TİCARET ANLAŞMALARI VE DIŞ TİCARETTE SAĞLADIĞI FIRSATLAR
21/05/2024
-
TİCARET MÜŞAVİRLERİMİZLE ELEKTRONİK SOHBET TOPLANTILARI - DTÖ NEZDİNDE TÜRKİYE DAİMİ TEMSİLCİLİĞİ - 24.05.2024
21/05/2024
-
19 MAYIS ATATÜRK Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
19/05/2024
-
AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI TOBB 80. GENEL KURUL TOPLANTISINA KATILDI
16/05/2024
-
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ AKŞEHİR İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ OSB ZİYARET ETTİ.
14/05/2024
-
AZERBAYCAN İŞ FIRSATLARI TOPLANTISI
14/05/2024
-
ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN
12/05/2024