19 MAYIS ATATÜRK Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
19 MAYIS ATATÜRK Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
18/05/2023 Perşembe

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ender Kalkan, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu tarihi günü gençlere bayram olarak armağan ettiğini hatırlatarak, ülkemizin aydınlık geleceğinin resminin gençlerin eliyle çizileceğini söyledi.​

Kalkan mesajında şu görüşlere yer verdi:
 
“Mustafa Kemal Atatürk’ün, 19 Mayıs 1919'da Samsun’a çıkarak yaktığı bağımsızlık mücadelesi meşalesinin ışığında ülke olarak muasır medeniyetler seviyesini yakalamak için her gün daha fazla çalışmak zorundayız.
 
Bu hedefe yürürken şüphesiz en büyük potansiyelimiz, her zaman gurur duyduğumuz gençlerimiz olacaktır. Bu anlamda Gençlerimiz Türkiye’nin geleceğinin teminatı ve güzel günlerin mimarıdır.
 
Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, vatanımızın bölünmez bütünlüğü, birlik ve beraberliğimizin tesisi yolunda, kurtuluş mücadelesini başlattığı bu anlamlı günün yıldönümünde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızın kutlu olmasını diliyor, gazilerimizi ve şehitlerimizi bir kez daha şükranla ve rahmetle anıyorum.”
 

DİĞER HABERLER
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.