BAŞKAN KALKAN’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN KALKAN’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
29/08/2023 Salı

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Kalkan mesajında: “Milletimizin Kurtuluş Savaşı sürecindeki en büyük adımı; büyük taarruz zaferinin 101. yıldönümünde, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün komutasında, Akşehir’de başlayan ve 30 Ağustos 1922'de eşsiz bir zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muhaberesi ile vatan topraklarımız kurtarılmasıyla Türk Milleti, bağımsızlık içinde yaşama şerefine kavuşmuştur. Ulusumuz bu zaferle birlikte bağımsızlığından ödün vermeyeceğini tüm dünyaya ilan etmiştir.
 
Bu vesileyle, bu güzel ülkeyi bizlere miras bırakan Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu ve İstiklal Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve vatanı için canını feda eden tüm Şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimizi minnetle yad ediyorum. Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı Kutluyorum”  ifadelerini kullandı.
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.