ROMANYA PAZAR ARAŞTIRMASI VE İKİLİ İŞ (B2B) GÖRÜŞMELERİ
ROMANYA PAZAR ARAŞTIRMASI VE İKİLİ İŞ (B2B) GÖRÜŞMELERİ
22/09/2023 Cuma

Konya sanayisinin ihracat hacmini geliştirmek üzere 06-09 Kasım 2023 tarihlerinde farklı sektörlerde özellikle Asansör, Tarım Makineleri, Otomotiv Yedek Parça, Ayakkabı sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarımız ile Romanya’da pazar araştırması ve ikili iş görüşmeleri (B2B Organizasyonu) gerçekleştirilecektir.

Sayın Üyemiz,

Romanya’ya gidecek olan ticaret heyetimiz görüşmelerini rahatlıkla yapabilmeleri için her firma kendisine ayrılan alanda ilgili muhatapları ile aynı masada oturup yüz yüze görüşme imkânı sağlanacaktır. Tercüman ihtiyacı olan katılımcılara tercüman sağlanacaktır.

Söz konusu organizasyona katılım bedeli kişi başı yaklaşık 1.450.-Euro’dur. Yeterli sayıda katılımcı sağlanmasına müteakip KOSGEB’in “Yurt dışı iş gezisi desteği” ne başvurulacaktır. Onay alan firmalar ödemiş oldukları ücretin % 60 lık kısmı KOSGEB tarafından firmaya geri ödenmektedir.

Söz konusu organizasyona katılmayı arzu eden üyelerimiz müracaatlarını en geç 29 Eylül 2023 Cuma günü saat 17.00’a kadar aşağıda bulunan başvuru linkinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Taslak program web sitesinde bilgilerinize sunulmuştur. Görüşme programı kontenjanla sınırlı olup görüşmelere katılım için başvuru önceliği esas alınacaktır.

Başvuru için tıklayınız.

Odamız ve siz değerli üyelerimiz için son derece yararlı olacağını ümit ettiğimiz bu programa katılmanızı bekler, saygılar sunarız.


DİĞER HABERLER
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.