TOBB TÜRKİYE TİCARET MERKEZİ ŞİKAGO TANITIM TOPLANTISI
TOBB TÜRKİYE TİCARET MERKEZİ ŞİKAGO TANITIM TOPLANTISI
08/11/2023 Çarşamba

Üyelerimizin ihracatını arttırmak en büyük hedeflerimiz arasında olup firmalarımızı bu konuda teşvik edici ve yol gösterici birçok toplantı ve organizasyonlar yapmaktayız. Organizasyonlar üyelerimize yeni fırsatlar yakalamalarına ve yani pazarlara açılmalarına imkân sağlamaktadır. TOBB Türkiye Ticaret Merkezi Şikago Genel Müdürü Sayın Noyan CİRİTOĞLU’nun katılımıyla yapılacak tanıtım toplantısı da bunlardan biridir.

Sayın Üyemiz,

TOBB TTM Şikago, şirketlere ABD'de özel olarak seçilmiş pazar segmentlerinde katma değerli hizmetler sunan ve sistemin tüm bileşenlerinin tek çatı altında toplandığı bir platform özelliği taşımaktadır. Profesyonel ekibiyle piyasadaki rakiplerine göre birçok konuda daha teknik, belirgin avantaj ve iyileştirmeler içeren olanakları bir arada sunmaktadır.

Bu münasebetle ABD’de pazarına açılmayı veya mevcut Pazar paylarını artırmayı düşünen üyelerimizin satış, pazarlama, dağıtım ve satış sonrası destek alanında hizmet alabilecekleri merkezin tanıtım toplantısına katılmaları faydalı olacağı kanaatindeyiz.

Katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

 

Tarih   : 15 Kasım 2023 Çarşamba

Saat    : 14:00

Yer      : Konya Ticaret Odası Meclis Salonu


Başvuru İçin Tıklayınız


DİĞER HABERLER
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.