TÜRK KIZILAY DERNEĞİ KURBAN KAMPANYASI HK.
11/06/2024 Salı

Sayın Üyemiz,

İlgi: Türk Kızılay’ı Türkiye Kızılay Derneği Genel Başkanlığı’nın  31.05.2024 tarih ve  e-843988 sayılı yazısı,

İlgide kayıtlı yazıda; Türk Kızılay olarak Türkiye’nin en kökü insani yardım kuruluşu olma gururunu taşıyor 156 yıldır hayırsever milletimizin ve gönüllerinin  her geçen gün artan desteği ile ülkemizde ve dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine el uzatmaya devam ediyoruz.Doğal afetlerin, savaşların ve insani krizlerin yaşandığı her an insan onurunun korunması amacıyla yardım çalışmaları yürütüyor, büyük fedakarlık örneği göstererek milyonlarca ihtiyaç sahibine ulaşıyoruz.

Kurban Bayramı’nın manevi zenginliğini ve bereketini, vekaletle kurban kesim kampanyası aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Türk Kızılay olarak, binlerce ihtiyaç sahibine umut olabilmek ve bayram sevincini paylaşmak adına bu yılda ‘’Kurban Bereketini Yıl Boyu Yaşatıyorsan Hilal Olsun Türkiye’’ sloganıyla kurban sevincini tüm dünyaya yayıyoruz.

Kurban bağışlarınız sayesinde hazırlanan kıyma’kuşbaşı kavurma konserveleriyle başta deprem bölgesi ve Gazze’deki ihitiyaç sahipleri olmak üzere tüm Türkiye ve dünyaya Türk milletinin yardım elini uzatıyoruz.Arşivlerimizde hazırlanan sıcak yemek sayesinde kurban sevincini yıl boyu ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

Sizlerin desteği sayesinde bu anlamlı kampanya ile Türkiye Gazze dahil 21 ülkede milletimizin merhamet elinin sınırlarını aşarak uzanmasını sağlayacağız. Bağışlarınız, ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürmek ve onlara bayram sevinci yaşatmak için büyük bir önem taşıyor. Türk Kızılay olarak Kurban kampanyamızın yaygınlaşmasına, yeryüzünün kurban bereketini yaşamasına verdiğiniz destek için teşekkür eder Kurban Bayramının mutluluk, huzur ve bereket getirmesini diledikleri belirtilmektedir.

Bilgilerinize sunarız

Saygılarımızla


TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.