AKTSO EĞİTİM YARDIMI
AKTSO EĞİTİM YARDIMI
12/10/2016 Çarşamba

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na gönderilen 30 bin TL tutarındaki eğitim yardımından 25 bin TL lik kısmı çek olarak Akşehir Kaymakamlığına teslim edildi. Geri kalanı 5 bin TL lık kısmı ise Odamız tarafından daha önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.
 
11.10.2016 günü saat 11.00’de Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Çiftci, Meclis Başkanı Y. İzzettin Yayla, Yön. Kur. Bşk. Yard. Faruk Başoğlu, Yön. Kur. Bşk. Yard. Halil İbrahim Yıldırım ve Yön. Kur. Üyesi Ender Kalkan’dan oluşan heyet, Kaymakam Yalçın Sezgin’i ziyaret ederek, Oda olarak hazırlanan eğitime destek çekini Kaymakam Yalçın Sezgin’e teslim ettiler. Kaymakam Sezgin de verilen çeki İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu’na teslim etti.
 
Kaymakam Yalçın Sezgin Akşehir Ticaret ve Sanayi Odasının eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Oda olarak Akşehir Bir Milyon kitaba koşuyor kampanyasına gösterdikleri destekten dolayı ayrıca tebrik etti.
DİĞER HABERLER
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.