NESİLLER SİZİ OKUYOR PROJESİ 2023 - TARIK BUĞRA KORİDOR KİTAPLIĞI AÇILDI
![NESİLLER SİZİ OKUYOR PROJESİ 2023 - TARIK BUĞRA KORİDOR KİTAPLIĞI AÇILDI](uploaded/750x750/2019032010481891116799.jpg)
20/03/2019 Çarşamba
Proje ortağı olduğumuz Nesiller Sizi Okuyor Projesi 2023 eğitim vizyonu kapsamında Şehit Ömer Halis Demir Kültür Merkezi’nde yapılan program tanıtımı ve söyleşi sonrasında Tarık Buğra İlkokulunda Koridor Kitaplığının açılışı yapıldı.
22 koridor kitaplığının 1’incisi Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı, Akşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğru, Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Barbaros Topaloğlu, Eğitimevi Genel Müdürü Ahmet Ali Ortadeveci, Yazar Suat Turgut, öğretmen, öğrenciler ve veliler katılımıyla Tarık Buğra İlkokulunda açıldı.
Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı; Konya Valiliği , Akşehir Kaymakamlığı , Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Akşehir Belediyesi ,Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası , Ekip 42 , Anmeg Vakfı , Eğitimevi yayınları proje paydaşlarımızla beraber ‘Nesiller Sizi Okuyor ‘ ve ‘Türkiye Cumhuriyeti’nin 95.Yılına Armağan Koridor Kitaplığı projesinin ‘ startının verilmiş olduğunu ifade etti.
Başkan Makascı; proje kapsamında Akşehir, Yunak, Tuzlukçu ve Çeltik ilçelerimizde toplamda 22 koridor kitaplığı planlanmaktadır. Projedeki amacımız okunan kitap ve okuyan insan sayısını çoğaltmak; Çocuklarımızı ve ailelerini kitaplarla buluşturmak, Milli ve manevi değerlere sahip idealist nesiller yetiştirmektir. Sadece kitap okumak değil bilinçli okur olma felsefesini benimsetmektir.
Akşehir TSO Başkanı Ahmet Emin Makascı; “Oda olarak kişisel özgürlüklere saygılı, demokrasiyi benimsemiş bir toplumun inşasında eğitime vermiş olduğumuz destekler devam etmekte ve devam edecektir. Böyle güzel bir projeye destek olan tüm paydaşlara teşekkür eder saygılar sunarım.” dedi.
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/DSC_0238.jpg)
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/DSC_0218.jpg)
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/DSC_0228(1).jpg)
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/DSC_0210.jpg)
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/DSC_0298.jpg)
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/DSC_0249.jpg)
Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı; Konya Valiliği , Akşehir Kaymakamlığı , Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Akşehir Belediyesi ,Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası , Ekip 42 , Anmeg Vakfı , Eğitimevi yayınları proje paydaşlarımızla beraber ‘Nesiller Sizi Okuyor ‘ ve ‘Türkiye Cumhuriyeti’nin 95.Yılına Armağan Koridor Kitaplığı projesinin ‘ startının verilmiş olduğunu ifade etti.
Başkan Makascı; proje kapsamında Akşehir, Yunak, Tuzlukçu ve Çeltik ilçelerimizde toplamda 22 koridor kitaplığı planlanmaktadır. Projedeki amacımız okunan kitap ve okuyan insan sayısını çoğaltmak; Çocuklarımızı ve ailelerini kitaplarla buluşturmak, Milli ve manevi değerlere sahip idealist nesiller yetiştirmektir. Sadece kitap okumak değil bilinçli okur olma felsefesini benimsetmektir.
Akşehir TSO Başkanı Ahmet Emin Makascı; “Oda olarak kişisel özgürlüklere saygılı, demokrasiyi benimsemiş bir toplumun inşasında eğitime vermiş olduğumuz destekler devam etmekte ve devam edecektir. Böyle güzel bir projeye destek olan tüm paydaşlara teşekkür eder saygılar sunarım.” dedi.
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/DSC_0238.jpg)
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/DSC_0218.jpg)
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/DSC_0228(1).jpg)
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/DSC_0210.jpg)
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/DSC_0298.jpg)
![](http://aksehirtso.org.tr/ckfinder/images/DSC_0249.jpg)
DİĞER HABERLER
-
BAŞKAN KALKAN ; 15 TEMMUZ DESTANINI MİLLETİMİZ YÜREĞİYLE YAZDI
14/07/2024
-
MEVKA DESTEKLERİ - İHRACAT KOÇLUĞU
11/07/2024
-
SGK TEŞVİKLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ
10/07/2024
-
OSBÜK 22. OLAĞAN GENEL KURULUNA AKŞEHİR HEYETİ KATILIM SAĞLADI
29/06/2024
-
AKŞEHİR HEYETİNDEN ANKARA ZİYARETİ
29/06/2024
-
11. AKŞEHİR XC OPEN MESAFE YARIŞMASI SONA ERDİ
24/06/2024
-
AKTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ENDER KALKAN, KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI
15/06/2024
-
YILLIK AİDAT VE MUNZAM AİDAT HK.
13/06/2024
-
TİCARET BAKANLIĞI DESTEK YÖNETİM SİSTEMİ (DYS)
12/06/2024
-
OKUMAYA ENGEL YOK PROJESİ AKŞEHİR’DE START VERDİ
12/06/2024
-
SERMAYE ARTIRIMINA İLİŞKİN YASAL DÜZENLEME HAKKINDA BİLGİLENDİRME
10/06/2024
-
TİCARET MÜŞAVİRLERİMİZLE ELEKTRONİK SOHBET TOPLANTILARI - GÜNEY KORE - 22.05.2024
21/05/2024
-
SERBEST TİCARET ANLAŞMALARI VE DIŞ TİCARETTE SAĞLADIĞI FIRSATLAR
21/05/2024
-
TİCARET MÜŞAVİRLERİMİZLE ELEKTRONİK SOHBET TOPLANTILARI - DTÖ NEZDİNDE TÜRKİYE DAİMİ TEMSİLCİLİĞİ - 24.05.2024
21/05/2024
-
19 MAYIS ATATÜRK Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
19/05/2024
-
AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI TOBB 80. GENEL KURUL TOPLANTISINA KATILDI
16/05/2024
-
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ AKŞEHİR İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ OSB ZİYARET ETTİ.
14/05/2024
-
AZERBAYCAN İŞ FIRSATLARI TOPLANTISI
14/05/2024
-
ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN
12/05/2024
-
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKAN YARDIMCISI ORUÇ BABA İNAN BÖLGEMİZDE BULUNAN OSB’LERDE İNCELEMELERDE BULUNDU.
08/05/2024