BAŞKAN MAKASCI, ULUSLARARASI EKONOMİK İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI TOPLANTISINA KATILDI
BAŞKAN MAKASCI, ULUSLARARASI EKONOMİK İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI TOPLANTISINA KATILDI
29/07/2019 Pazartesi

Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Ticaret ve Sanayi Odası 26. Yürütme Kurulu ve 17. Genel Kurul toplantıları, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirildi. TOBB İstanbul Hizmet Binası'nda gerçekleştirilen toplantıya Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı EİT bölgesinde ticari ve ekonomik alanda iş birliklerinin ele alınacağı toplantılardan Ulaştırma Komitesi toplantısında başkanlık görevini yürüttü.

Toplantının açılış konuşmalarını, Hisarcıklıoğlu, EİT TSO Başkanı Azarakhsh Hafizi, Pakistan Ticaret ve Sanayi Odaları Federasyonu Başkanı Daroo Khan, İran Ticaret, Sanayiler, Madenler ve Tarım Odası Başkanı Gholamhossein Shafei ve Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Genel Sekreteri Hadi Soleimanpour gerçekleştirdi.

EİT bölgesinde ticari ve ekonomik alanda iş birliklerinin ele alınacağı toplantılara, Afganistan, Azerbaycan, İran, Pakistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Tacikistan ve Türkmenistan'dan oda başkanları, başkan yardımcıları ve temsilcileri katıldı.

 


TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.