AKŞEHİR TSO BÜNYESİNDE KOSGEB TEMSİLCİLİK OFİSİ AÇILDI
AKŞEHİR TSO BÜNYESİNDE KOSGEB TEMSİLCİLİK OFİSİ AÇILDI
04/10/2019 Cuma

Başkan Ahmet Emin Makascı, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdari Başkanlığı (KOSGEB) arasında yapılan görüşmeler sonucunda, bölgemizdeki işletmelere KOSGEB hizmet ve desteklerinin, yaygın, etkin ve koordinasyon içinde sunulmasını sağlamak üzere, KOSGEB Temsilciliğinin Kurulması ve İşletilmesine ilişkin olarak imzaladığımız protokol kapsamında KOSGEB Temsilcilik Ofisi açılışı gerçekleştirildiğini müjdeledi.

Temsilcilik açılışı Akşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı, Meclis Başkanı Abdurrahman Ağaçlı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Kalkan ve Mustafa Yaşar Özden ile Yönetim Kurulu Üyeleri, KOSGEB Konya İl Müdürü İsmail Özdemir, Akşehir Sorumlusu KOSGEB Uzmanı Zafer Çanga, KOSGEB Uzmanı İsmail Aydın’ın ve katılımcılar eşliğinde kurdele kesilmesiyle tamamlandı.

Ofis sayesinde, AKTSO üyeleri başta olmak üzere tüm KOBİ’ler, kısa zamanda ve kolayca, KOSGEB destekleri hakkında istedikleri bilgiye ulaşabilecektir. AKTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı, “KOSGEB Temsilcilik Ofisi’miz, KOBİ’lerimize en kısa yoldan, hızlı hizmet verecektir. Amacımız, ihtiyaç duyulan bilgiye kolay erişim sağlanması ve üyelerimizin işlerinin gelişmesine katkı sağlamaktır.” dedi.

Açılış öncesinde katılımcılara KOSGEB Konya İl Müdürü İsmail Özdemir’in sunumuyla güncel KOSGEB destekleri hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. İl Müdürü İsmail Özdemir katılımcıların sorularını cevaplayarak katılımcıları aydınlattı. 


 


TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.