GROWTECH 19. ULUSLARARASI SERA, TARIM TEKNOLOJİLERİ VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI FUARI
GROWTECH 19. ULUSLARARASI SERA, TARIM TEKNOLOJİLERİ VE HAYVANCILIK EKİPMANLARI FUARI
28/10/2019 Pazartesi

Dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı olan Growtech, her yıl daha da büyüyerek sektörün en verimli buluşma noktası olmaya devam ediyor. 27-30 Kasım 2019 tarihlerinde 19. kez gerçekleşecek olan Growtech, Tohumculuk, Sera & Sulama Teknolojileri, Bitki Besleme & Koruma, Traktör & Tarım Makinaları ve Hayvancılık bölümleriyle sektörü bir araya getirecek.

Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Kafkasların lider fuarı olan ve her geçen yıl uluslararası arenada saygınlık kazanarak, istikrarlı bir şekilde büyüyen ve gelişen tarımsal üretim ve ihracatın kalbi Antalya’da gerçekleştirilen Growtech, Sera ve Teknolojileri, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Bitki Besleme ve Koruma, Biyolojik Mücadele, Tarımsal Makine ve Ekipmanları’nın her alanında öncü firmaların katılımları ile gerçekleşiyor.
 
Tarımın uluslararası buluşması Growtech, geçtiğimiz yıl 167’si uluslararası 544 firma/634 markayı, 120 ülkeden 5.650’si uluslararası olmak üzere toplamda 86 bin 780 ziyaretçi ile Antalya Expo Center’da 50 bin m2 alanda buluşturdu. Çin, Güney Kore, Hollanda ve İspanya "milli katılım"larına ilaveten Macaristan firmaları da Growtech fuarında "milli katılım" ile yer aldı.
 
Tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketlere kadar sektörün her bir yapı taşını tek bir çatı altında toplayan Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, bu yıl 19. yaşını kutluyor. Growtech 2019 Tarım Fuarı’nda bu yıl, 30’u aşkın ülkeden 850’den fazla lider firma ve markanın yanısıra ziyaretçi sayısının daha da geliştirilerek, 130 ülkeden 90 binin üzerinde sektör profesyonelinin ağırlanması hedefleniyor.  
 
Fuar programı kapsamında; Ticaret Bakanlığı ile koordine edilerek, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği organizatörlüğünde “Alım Heyeti Programı” düzenlenecek. Ticaretin gelişmesine olanak sağlayan, çevre ülkelerin potansiyel alıcıları ve karar vericilerinin katılacağı ikili görüşmelere tarım sektörü firmalarının buluşması sağlanacak ve ticari iş birlikleri sağlanacak. Growtech, dört günlük fuar süresince etkinlikler kapsamında, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Tarım Sohbetleri’nin yanısıra  sivil toplum kuruluşları, dernekler, birlikler ve üniversitelerin destekleriyle gerçekleştirilecek seminerler ve panellere ev sahipliği yapacak.
 
Growtech 2019 kapsamında, tarımsal üretimin katma değer kazanmasına ve inovatif çalışmalarına yönelik, 12. Growtech Tarım İnovasyon Ödülleri verilecektir.
 
İlgili üyelerimize duyurulur.
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.