ONLINE EXPORT AKADEMİ PROGRAMI
ONLINE EXPORT AKADEMİ PROGRAMI
18/06/2020 Perşembe

Export akademi Programının Türkiye çapında tüm KOBİ'lerimize yönelik olarak 24 Haziran 2020 tarihinde saat 10:00'da gerçekleştirileceği programa katılımınızı bekliyoruz.

Değerli Üyemiz,

Bakanlığımız İhracat Genel Müdürlüğünden alınan ilgi yazıda kadın ve genç girişimcilere ihracat desteklerini daha iyi anlatabilmek, onların bu desteklerden daha fazla yararlanmalarını sağlayabilmek, ihracat destekleri anlamında yeni ihtiyaçlar ile kadın ve genç girişimcilerimizin rekabet avantajı sağlayabilecekleri sektörleri tespit etmek, bu sayede de uluslararası rekabetçiliklerini ve e-ihracattan aldıkları payı artırabilmek, bu amaçla eğitimler vermek amacıyla “Kadın ve Genç Girişimciler İhracat Daire Başkanlığı" oluşturulduğu belirtilerek, ihracat potansiyeli taşıyan kadın ve genç girişimcilerin bilgi, deneyim ve network ihtiyaçlarının giderilmesine destek olmak amacıyla, UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş. (UPS) ile işbirliği içinde "Export Akademi - Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı" nın oluşturulduğu. oluşturulan bu programın elektronik ortama taşındığı belirtilmektedir.

Bu kapsamda, bir sonraki Export akademi Programının Türkiye çapında tüm KOBİ'lerimize yönelik olarak 24 Haziran 2020 tarihinde saat 10:00'da gerçekleştirileceği ve programa https://ups.zoom.us/webinar/register/WN_nSHsd-pJRBuvTSpwO8kmBQ linkinden kayıt olunabileceği belirtilmektedir. Konuyla ilgili yazı ve ekleri ilişikte gönderilmektedir.


Ek                            :
Online Export Akademi Gundemi/Programı
Zoom Meeting Kurulum Kılavuzu

 
DİĞER HABERLER
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.