AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
29/08/2020 Cumartesi
HABERE AİT VİDEO

Selçuk Üniversitesi (SÜ) ile Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası arasında, “İşletme” ve “Yönetim Organizasyon” Tezsiz Yüksek Lisans Programı Açılmasına Yönelik İş Birliği Protokolü imzalandı.

Yeterli başvuru sayısı sağlanması hâlinde açılacak programlarda, Odaya kayıtlı üye ve üyelerin birinci derece akrabaları ile Odanın uygun görüleceği kişiler eğitim görebilecek.
 
Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy rektörlük binasında düzenlenen protokol töreninde yaptığı konuşmada, Tezsiz Yüksek Lisans Ve Eğitim İş Birliği Protokolünün Akşehir için hayırlı olmasını diledi. Üniversite açısından Akşehir’in önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Rektör Aksoy, “Akşehir’de 2 fakültemiz ve bir yüksekokulumuz çalışmalarına devam ediyor. Bu anlamda da eğitime yönelik iş birliği protokolümüz önem arz etmektedir. İnşallah, imzaladığımız protokolümüz öğrencilerimiz ve akademisyenlerimizin çalışmalarına katkı sağlayacak yeni alan ve imkânlara vesile olur. Hepimiz için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Protokolün düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
 
Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı ise Selçuk Üniversitesi ile benzer tezsiz yüksek lisans programını geçmişte de gerçekleştirdiklerini belirterek, “Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Metin Aksoy’un sayesinde, yoğun taleple yeni bir programa hazırlanıyoruz. Hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Oda olarak Üniversitemize sahip çıktığımızı ve her daim destek olacağımızı belirtmek isterim.” dedi.
 
Konuşmaların ardından, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy ve Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı iş birliği protokolünü imzaladı.
 
Protokol törenine, Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Fehmi Karasioğlu, Yunak Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Kadir Öztaş, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Filiz Tuna eşlik etti.
 

 

 
DİĞER HABERLER
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.