AKŞEHİR HEYETİNDEN ANKARA ZİYARETİ
AKŞEHİR HEYETİNDEN ANKARA ZİYARETİ
29/06/2024 Cumartesi
HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR
AKŞEHİR HEYETİNDEN ANKARA ZİYARETİ
AKŞEHİR HEYETİNDEN ANKARA ZİYARETİ
AKŞEHİR HEYETİNDEN ANKARA ZİYARETİ
AKŞEHİR HEYETİNDEN ANKARA ZİYARETİ
Tümünü İncele

Akşehir Kaymakamı Dr. Mehmet Özel, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cafer Onur Keskin, Akşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğru Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu.

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan’ı ziyaret ederek bölgemizde bulunan Organize Sanayi bölgeleri hakkında geniş kapsamlı bir bilgilendirme yapıldı. Bölgemizdeki OSB’ler le ilgili yapılacak çalışmalar ve eylem planları belirlendi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Bakan Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu’na nezaket ziyaretinde bulunarak bölgemiz ve ilçemizle ilgili bilgilendirme yapıldı. Bölgemiz ve ilçemizle alakalı sorunlar ve çözüm önerileri kendilerine aktarıldı.

Eski Bakan Konya Milletvekili Orhan Erdem’i Meclis ’de ziyaret edilerek ilçemiz ve bölgemizle alakalı sosyo-ekonomik projelerle alakalı bilgilendirme yapıldı. Bölgemizde bulunan Organize Sanayi Bölgelerinin son durumları hakkında bilgi verildi. OSB’lerde yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Akşehir ve bölgemize katkı sunacak projelerin uygulamaya konulması için bölge milletvekili Orhan Erdem her türlü katkıyı sunacaklarını ve projelerin takipçisi olacaklarını ifade ettiler.

Heyet Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcısı Kutluhan Taşkın ziyaretinin ardından Yargıtay Birinci Başkanvekilliği ‘ne seçilen Ahmet Ömeroğlu’na hayırlı olsun ziyaretiyle Ankara programı tamamladı.

 
DİĞER HABERLER
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.